Dolly Stróż Zagrody - shows

Klasa
/Class/
Miejsce wystawy,
Ranga
Sędzia
/Junge/
Ocena /Note/
Lokata/Stawka
Tytuł
/Titles/
Rok 2007
Szczeniąt
/Puppy/
Kraków
Międzynarodowa
/International/
Ronald H.Menaker
(USA)
Wybitnie obiecująca
/Very promissing/
 
Szczeniąt
/Puppy/
Warszawa
Międzynarodowa
/International/
Karl Reisinger
(A)
Wybitnie obiecująca
/Very promissing/
Najlepsze szczenię
w rasie
/The Best Puppy/
Szczeniąt
/Puppy/
Nowy Sącz
Krajowa
/National/
Ewa Bukład Wybitnie obiecująca
/Very promissing/
Najlepsze szczenię
w rasie
BIS III
Młodzieży
/Junior/
Chorzów
Krajowa
/National/
Andrzej Kot Doskonała
/Excellent/
2/4
 
Młodzieży
/Junior/
Wrocław
Międzynarodowa
/International/
Jadwiga Niciewicz Doskonała
/Excellent/
1/13
Zwycięzca Młodzieży
Junior Winer
Młodzieży
/Junior/
Rybnik
Krajowa
/National/
Aleksandra
Tarczyńska-Mizak
Doskonała
/Excellent/
1/5
Najlepszy Junior
w Rasie
Junior Winer
Młodzieży
/Junior/
Zabrze
Krajowa
/National/
Andrzej Szutkiewicz Doskonała
/Excellent/
1/7
Najlepszy Junior
w Rasie
Junior Winer
Młodzieżowy Champion Polski (Polish Junior Champion)
Rok 2008
Pośrednia
/Middle class/
Jarosław
Krajowa
/National/
Petr Rehanek Doskonała
/Excellent/
1/6
CWC
Pośrednia
/Middle class/
Katowice
Międzynarodowa
/International/
Anna Rogowska Doskonała
/Excellent/
1/10
CWC
Otwarta
/Open class/
Opole
Międzynarodowa
/International/
Hans Muller
(CH)
Doskonała
/Excellent/
 
Pośrednia
/Middle class/
Krosno
Krajowa
/National/
Jadwiga Niciewicz Doskonała
/Excellent/
1/3
CWC, NDSwR, BOB, BIS II
Pośrednia
/Middle class/
Wrocław
Międzynarodowa
/International/
George Schogol
(Gruzja)
Doskonała
/Excellent/
1/12
CWC, NDSwR, CACIB, BOB
Champion Polski (Champion of Poland)
Pośrednia
/Middle class/
Rybnik
Krajowa
/National/
Jan Borzymowski Doskonała
/Excellent/
2/7
 
Pośrednia
/Middle class/
Zabrze
Krajowa
/National/
Andrzej Kot Doskonała
/Excellent/
3/4
 
Rok 2009
Championów
/Champion class/
Szilvasvarad (H)
Międzynarodowa
/International/
Charllot Sandberg (S) Doskonała
/Excellent/
CAC, NDSwR, CACIB
Championów
/Champion class/
Opole (PL)
Międzynarodowa
/International/
Jan Gajewski Doskonała
/Excellent/
 
Championów
/Champion class/
Bratysława (SK)
Międzynarodowa
/International/
Andon Todorov
(BG)
Doskonała
/Excellent/
CAC, NDSwR, CACIB
Championów
/Champion class/
Budapeszt (H)
Międzynarodowa
/International/
Pinter Janos
(H)
Doskonała
/Excellent/
CAC, res.CACIB
Championów
/Champion class/
Budapeszt (H)
Międzynarodowa
/International/
Banhidi Palne
(H)
Doskonała
/Excellent/
CAC, NDSwR, CACIB
Rok 2010
Championów
/Champion class/
Katowice (PL)
Międzynarodowa
/International/
Giannone Salvatore (B) Doskonała
/Excellent/
CWC, NDSwR, CACIB
Interchampion
Championów
/Champion class/
Miskolc (H)
Międzynarodowa
/International/
Bojan Matakovic (CRO) Doskonała
/Excellent/
CAC, NDSwR, CACIB
Championów
/Champion class/
Rożnov pod Radhostem (Cz)
Klubowa
Pinter Janos (H)
J.U. Ramsing (DK)
Doskonała
/Excellent/
CAC, NDSwR, CACIB, BOB, BIS
Zwycięzca Klubu - Czechy 2010
Championów
/Champion class/
Salgotarjan (H)
Krajowa
/National/
Csepai Istvan
(H)
Doskonała
/Excellent/
CAC
Champion Węgier (Champion of Hungary)
Rok 2011
Championów
/Champion class/
Częstochowa (PL)
Krajowa
/National/
Jadwiga Niciewicz
(Pl)
Doskonała
/Excellent/
CWC, NDSwR